SA Country Sen.U18 Champs 2018
  ARENA   ARC
ARENA   Friday   Saturday   Sunday
Surname 1st Name 5 6 7 8   7.3 8.3 9.3 10.3 11.3 12.3 1.3 2.3 3.3 4.3 5.3   9.3 10.3 11.3 12.3 1.3 2.3
Diment Sarah       .                                      
Westley Paul     .                   .                    
Wegner Matthew     .                   .                    
Earl Dennis             . .   .   .                      
Baile Jason           . .   . . .     . .                
Siggs Tom   . . .   . .   .       . .         .   .    
Pugsley Lachlan             .   . .   . .         .   . . Required for Finals
Siggs Ben . .   .   .   .       .     . .   .   .  
Schultz Ella                                          
Wilson Cooper   . .     .   .   . .       . .   . .   .
Puchridge Patrick . .   .             . .   . . .     . .  
Dewhurst Caitlin               . .   .     .   .   .     .
Henderson Joey                                     . .  
Richardson Mike RC RC RC RC                                      
Greaves Steve             RC RC RC RC RC             RC RC RC RC RC  
ARC   Friday   Saturday   Sunday
Surname 1st Name 5 6 7 8   7.3 8.3 9.3 10.3 11.3 12.3 1.3 2.3 3.3 4.3 5.3 6.3 7.3   7.3 8.3 9.3 10.3 11.3 12.3 1.3 2.3 3.3
Diment Sarah                 .       .   .                          
Coppe Lisa               . .         .   .             .   .      
McCarthy Chelsea                               . . .                    
Wegner Matthew             .                                          
Barham Ian . . .                     .     . .     . .   . .      
Girardi Jordan           .   .   .                                    
Grigg Zoe               . .       . .           .     .          
Smith Tracey   . .         . .   .     .                            
Henderson Joey . .   .           . .     .   . .                      
Baile Jason . . .                                                  
Warnest Andrew             . .     .     .                            
Schultz Ella                                                        
McGee Dylan               .       . .     . .           .          
Smyth-Hutt Drew .   . .     .   .     .   .     .     . .     .   Required for Finals
Catto Georgia .   . .           .   .     . .   .   .   .   .  
Rochford Robert                                       .   .   .  
Davis Nathan                         .   . .   .   .     . .  
Baker Nathaniel                       . .   .   . .         . .  
Round Tim           .   . .   . .                 .   .   .
McDonald Todd           . . .   . .                     .      
Shaw Maddi   . . .                     . .   .     .   .   .
Pulic Phil   . . .                     .   . .           . .
Horskins Bella . .   .   . .     . .                 . . .     .
Platt Hannah           . .     .     .     .       . .        
Platt Georgia           . .     . .     .           . .        
Shepherd Ben .   . .                                   . .   .
Jolley Danika . .   .               . .   .   . .     . .     .
Rosbergen Jake                         .   .                 .  
Ireland Nikki RC RC RC RC     . RC RC . .   RC RC   RC RC RC       . RC RC RC
Ridley Rod             RC RC   RC RC                   RC RC   RC RC